NOVI ODLAZAK IZ ZVEZDE: Posle Simanića još jedan igrač manje za Radonjića

BORIŠA Simanić je prošle nedelje napustio Crvenu zvezdu, a po svemu sudeći još jedan igrač napustiće Mali Kalemegdan.

НОВИ ОДЛАЗАК ИЗ ЗВЕЗДЕ: После Симанића још један играч мање за Радоњића

FOTO: KK Igokea/Nikola Vuruna/ABA liga

Kako prenosi grčki košarkaški novinar Hristos Harpidis, u pitanju je iskusni španski plejmejker Kino Kolom.

Njega već dugo nema na terenu, pošto je bio među igračima koji su uoči Kupa Radivoja Koraća prošlog meseca bili zaraženi koronavirusom. Jedan po jedan su se u tim vraćali Volden, Rit, Hol i Noko, ali još uvek ne i Kolom.

Pomenuti novinar je, s tim u vezi, danas na Tviteru objavio da je Kolomova budućnost u Zvezdi ''neizvesna'', da trener Dejan Radonjić navodno nije impresioniran onim što 32-godišnji plej prikazuje na terenu, pa kao zaključak iznosi procenu da će se boravak španskog košarkaša u Beogradu uskoro privesti kraju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (1)

UPRAVLJANI RAST NASUPROT LINEARNOJ DOBITI: Gde investiraju banke koje menjaju tržišnu dinamiku?