UJELA GA BELA MAMBA: Ovaj srednjoškolac dugo će pamtiti lekciju koju je dobio od NBA šampiona (VIDEO)
LjUBITELjI američke košarke, naročito navijači Bostona sigurno se dobro sećaju Brajana Skalebrinija, člana šampionske ekipe Seltiksa iz 2008. godine.

FOTO: Basketballforever
Jedan američki srednjoškolac, koji pokušava da nađe svoje mesto pod košarkaškim suncem, voleo bi da je i on znao s kim se kladi u patike da će ga pobediti u basketu jedan-na-jedan.
Naučio je na teži način razliku između (bivšeg) profesionalca i profesionalca u pokušaju. Čak i ako je bivši profesionalac bivši već skoro deceniju.
Gde si pošo, sinak! Pa, ne dobija se nadimak "Bela mamba" tek tako. Srednjoškolac je počišćen sa 11:0.

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

SRBIJA GLEDA I NE VERUJE! Evo šta su navijači Zvezde uradili za navijača Partizana!
"Delije" i "grobari". Nebo i zemlja. Nespojivo. Suprotno. Tako je bar to obično. Ali, ovo nisu obična vremena. I, priča koja je pred vama, tome je svedok.
03. 09. 2025. u 18:58

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)