VAŽNA POBEDA FENERA: Kokoškov i Gudurić na dobrom putu da se plasiraju u Top 8 Evrolige
KOŠARKAŠI Fenerbahčea pobedili su Olimpijakosa na gostovanju rezultatom 76:71, u okviru 31. kola Evrolige.
Foto: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU
Od starta utakmice izabranici Igora Kokoškova su nametnuli agresivnu igru na obe strane terena i tako jasno stavili do znanja domaćinu da nema šta da traži na ovom susretu.
Pokušao je tim Jorgosa Barcokasa da preokrene rezultat, ali dovoljno mu nije bilo ni to što je drugih 20 minuta dobio sa 44:33.
Pobedničku ekipu predvodio je Jan Veseli sa 18 poena, a njega je pratio Dajšon Pjer sa 15. Srpski košarkaš Marko Gudurić ubacio je svega dva poena, uz dva skoka i tri asistencije.
U domaćem timu najbolji je bio Livio Žan-Šarl koji je upisao 16 poena, dok je Saša Vezenkov dodao 15.
Ekipa Igora Kokoškova sada je na šestom metu sa učinkom 18-12 poraza, dok je Olimpijakos 12. sa skorom 14-16 poraza
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
DELIJE I GROBARI PLAČU! Zvezdaš doveo dedu od 96 godina prvi put na stadion Partizana - ono što se tamo desilo, svi će pamtiti (VIDEO)
Najnovije vesti iz fudbala - prilično su emotivne.
22. 12. 2025. u 16:43
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (1)