BOBAN MARJANOVIĆ ISKREN: Očekujem poziv selektora Kokoškova, mislim da imamo velike šanse da odemo na OI
BOBAN Marjanović već godinama igra u NBA ligi i svake godine je standardan član reprezentacije Srbije. Visoki centar ne krije da se i sada nada pozivu u nacionalni tim.

Foto: Tanjug/AP Photo/Ashley Landis, Pool
Ovaj 221 centimetara visoki igrač Dalas Maveriksa izrazio je želju da i ovog leta bude deo "orlova" koje sa klupe predvodi Igor Kokoškov.
- Očekujem poziv selektora Igora Kokoškova da budem sa reprezentacijom ovog leta. Mislim da imamo velike šanse da se kvalifikujemo za Olimpijske igre. Taj turnir je težak, svaka utakmica donosi mnogo, a može da ti se desi da imaš najgori mogući šuterski dan i da izgubiš od bilo koga. Zato fokus mora da bude na svakoj utakmici - rekao je Marjanović.
Potom je govorio o svojoj minutiaži protiv Njujorka, gde je kao starter odigrao skoro 30 minuta i zabeležio dabl-dabl - 13 poena i 11 skokova, ali i tokom dosadašnjeg dela sezone.
- Svi smo mi profesonalci i samo radimo svoj posao na najbolji mogući način. Osećam samopouzdanje, bez bilo kakve treme stupam na teren, tako da je to lepo iskustvo. Košarku igramo da bismo se osećali lepo i ja sam se zabvaljao na terernu. Jedino je nedostajala pobeda. Ono što je potrebno zadržati je konstantnost u igri i u minutima na parketu. Zato treba biti zahvalan na svemu što dobiješ. Uvek može da se teži nečemu višem, ali sve što dobiješ treba da iskoristiš na najbolji mogući način - zaključio je Bobi u razgovoru za "Tanjug".
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Tanjug)
Preporučujemo

LEJKERSI POJAČALI CENTARSKU LINIJU: Dramond se pridružio Lebronu i drugovima
29. 03. 2021. u 11:12

AJMO, SLOVO PO SLOVO: Muke za navijače Majamija - kako izgovoriti Nemanja Bjelica!
29. 03. 2021. u 08:25

KAKVA DRAMA U POSLEDNjEM KOLU: Direktni obračun Frajburga i Ajntrahta odlučuje o tome ko će u Ligu šampiona!
NAJZANIMLjIVIJI meč poslednjeg kola Bundeslige igra se na "Europa park stadionu" gde će koplja ukrstiti Frajburg i Ajntraht Frankfurt (15.30).
17. 05. 2025. u 10:30

"TAJ ČOVEK MI JE UNIŠTIO DEO ŽIVOTA!" Goran Ivanišević se pojavio u Beogradu
Nekada vrhunski teniser a sada trener, Goran Ivanišević, došao je u Beograd.
15. 05. 2025. u 19:00

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)