ZVEZDA OSLABLJENA U PLEJ-OFU: Jagodić Kuridža spreman tek za finale
KOŠARKAŠI Crvene zvezde igraće proti Igokee u polufinalu plej-ofa ABA lige, a u tom duelu trener crveno-belih Dejan Radonjić neće moći da računa na krilnog centra Marka Jagodića-Kuridžu.
FOTO: ABA liga
Krilni centar, koji se povredio početkom aprila i to baš u meču sa Igokeom, a potom propustio finiš sezone, neće biti spreman za mečeve polufinala sa klubom iz Laktaša.
Očekuje se da će Kuridža sanirati povredu kolena i da će biti spreman za eventualno finale, ako Zvezda trijumfuje u polufinalu.
Plej-of počinje 3. i trajaće najkasnije do 27. maja. Prve dve utakmice polufinala igraće se 3. i 7. maja, a eventualna majstorica zakazana je za 11. maj.
Finale se igra na tri dobijene, a u zavisnosti od rezultata u polufinalu, počeće 11. ili 15. maja. U slučaju da se u finalnoj seriji igra peti meč, pobednik ABA lige će biti poznat 23. ili 27. maja.
Preporučujemo
LALATOVIĆ OPTUŽUJE SVOJE: "Iz Vojvodine su naručili moje isključenje" (VIDEO)
28. 04. 2021. u 13:29
MARADONINIM UBICAMA 25 GODINA? Novi šokantni detalji o smrti slavnog fudbalera
28. 04. 2021. u 12:20
TRAGIČNA PRIČA SRPSKE KOŠARKE: Navršilo se 28 godina od nesreće Bobana Jankovića (VIDEO)
28. 04. 2021. u 11:24
KLADILI SE PROTIV SEBE: Čačani i Jagodinci "pogađali" tačan rezultat mečeva
28. 04. 2021. u 11:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA ODLIČNO PROŠLA NA ŽREBU! Evo sa kim će igrati u drugom kolu kvalifikacija za LŠ
PROTIVNIK srpskom šampionu biće pobednik meča Larn - Tre Fiori.
17. 06. 2026. u 12:12
ČUDO NA MUNDIJALU! Španiji nije pomogao ni Lamin Jamal, kiks protiv Zelenortskih Ostrva!
Zelenortska Ostrva uspela su da odigraju nerešeno protiv Španije (0:0) i prirede ogromno iznenađenje u prvom kolu grupe H.
15. 06. 2026. u 19:56 >> 15:48
UKRAJINA - ZEMLjA KOJA NESTAJE: Strašno - objavljeno koliko sada imaju stanovnika! Ruske procene crne, zapadne ništa "svetlije"
UKRAJINA se trenutno suočava sa onim što demografi nazivaju "demografskom katastrofom".
15. 06. 2026. u 22:12
Komentari (0)