FENER SE OGLASIO POVODOM NAVODNE SVAĐE SA KOKOŠKOVIM: Ne treba verovati u takve informacije, sa Igorom pravimo planove za sledeću sezonu
PRE nekoliko dana pojavila se informacija od strane grčkih medija da je trener Fenerbahčea Igor Kokoškov u svađi sa čelnicima turskog velikana. Ipak, sada je stigao demanti.
FOTO: EPA
Menadžer odgovoran za košarkaški klub, Sertač Komsoglu se oglasio povodom pisanja da selektor Srbije odlazi sa klupe kluba iz Istanbula.
- Postoje razne poruke sa društvenih mreža da postoji problem između trenera Igora Kokoškova i uprave kluba. Ipak, to nije istina, ali je prirodno da se o tome piše jer dolazi period transfera. Na primer, juče se pojavila informacija da Olimpija Milano uzima Jana Veselog, a zatim je njegov menažer dao izjau po tom pitanju: 'Ne postoji takva mogućnost'. Prošle nedelje su se pojavile vesti da je Dešon Pjer novi igrač CSKA, ali to je sve prirodno - rekao je Komsoglu i nastavio:
- Sa našim trenerom od februara pravimo planove za sledeću sezonu kako ne bi zakasnili sa pravljenjem tima. Trenutno smo fokusirani na plej-of turske lige. Možda mogu da se pročitaju takve vesti, ali poručujem našim navijačima da ne veruju u takve informacije. Takođe, dajem ambiciozne izjave da od februara radimo da budemo jači sledeće sezone, da na najbolji način iskoristimo budžet koji imamo. Kad kažem ambiciozne izjave, ne mislim na prazne priče.
U dahu nastavlja Komsoglu.
- Jasno mogu da kažem da imam sastanke sa Maurisijom Gerardinijem, pet-šest dana u nedelji. Naš dragi trener Kokoškov prisustvuje nekim od tih sastanka. On je zadužen za svoj tim i jedino što mogu da kažem povodom ovih glasina je da plej-of počinjemo u četvrtak - zaključio je Komsoglu.
Podsetimo, Fenerbahče u četvrtfinalu plej-ofa igra protiv Darušafake. Inače, velikan iz Istanbula je ligaški deo sezone završio na drugom mestu iza Efesa.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
JUČE SMO PROŠLI - NAŠI PREDLOZI: "Tipov" tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
24. 10. 2025. u 08:06
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (1)