DOMINACIJA SRBA SE NASTAVLJA: Posle Lučića i Micić u idealnih pet Evrolige
U ponedeljak je Evroliga objavila da je Vladimir Lučić iz minhenskog Bajerna član idealnog tima, a sada je dobio i društvo iz reprezentacije.

FOTO: N. Paraušić
U pitanju je plejmejker Anadolu Efesa, Vasilije Micić.
On je ove sezon prosečno beležio 16,3 poena, 4,8 asistencija, 2,6 skokova i 1,2 ukradene lopte uz indeks rejting 17.
Šesti je po broju minuta u Evroligi, četvrti u poenima i deveti u asistencijama.
Glasovima navijača, medija, trenera i kapitena timova učesnika, reprezentavci Srbije izglasani su u najbolji tim najjačeg evropskog klupskog takmičenja.
Preporučujemo

LUČIĆ OBLAČI DRES PARTIZANA: Istina ili trač? Evo šta kaže član idealne petorke Evrolige
18. 05. 2021. u 09:59

AKO DOBIJEM MAKSIMALU KUPIĆU TI BMV! Nestvarne kladioničarske priče Milana Đurice (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
30. 06. 2025. u 14:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)