JOKIĆ JE OVO ZASLUŽIO: Kraj novog terena u Beloj Crkvi osvanulo umetničko delo posvećeno zvezdi Denvera (FOTO)
NAJBOLjI srpski košarakaš i jedan od najboljih u NBA ligi – Nikola Jokić, dobio je mural u vojvođanskoj Beloj Crkvi.
FOTO: AP
Na zahtev lokalne samouprave, poznati beogradski umetnik Milan Milosavljević Deroks oslikao je dva portreta centra Denvera na zidu u Železničkom parku, pored košarkaškog terena, koji je ovih dana u potpunosti rekonstruisan.
-Time smo želeli da svoj deci i omladincima, koji ovde dolaze da igraju basket, poručimo da su svi snovi ostvarivi i da uvek može više i dalje – kaže predsednica opštine Bela Crkva Violeta Simić.
Za potpuno uređenje najpopularnijeg košarkaškog igrališta u toj opštini uloženo je tri miliona dinara. Novac je obezbeđen iz suficita opštinskog budžeta, kako bi i Belocrkvani imali iste uslove kao njihovi vršnjaci iz velikih gradova.
FOTO: J. J. BALJAK
-Dobili smo jedan od najmodernijih terena u Srbiji, na kom je postavljena zvanična podloga za odigravanje turnira 3 na 3. Osim toga, postavljeni su i novi koševi, klupe, rasveta i ograda oko terena – istakao je Marko Lazarević, član Opštinskog veća za sport i omladinu.
Kao promocija novog terena, bio je organizovan turnir u brzom šutiranju trojki, koji je okupio veliki broj klinaca i rekreativaca.
Preporučujemo
NOVI DABL-DABL NIKOLE JOKIĆA: 24 poena srpskog asa u prvoj četvrtini (VIDEO)
06. 05. 2021. u 06:07
JOKIĆ POVREĐEN! Denver bez najboljeg igrača u narednom periodu (FOTO)
05. 05. 2021. u 11:39 >> 12:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
BITKA ZA EVROPSKI TRON: Arsenal traži osvetu, PSŽ želi da ispiše istoriju u Budimpešti
LIGA šampiona u subotu uveče (18.00) dobija novog/starog šampiona, a spektakl na "Puškaš areni" u Budimpešti doneće okršaj aktuelnog prvaka Evrope PSŽ-a i novopečenog šampiona Engleske, Arsenala.
30. 05. 2026. u 07:00
PRENOS, PSŽ - ARSENAL: Kakvo finale Lige šampiona!
PSŽ i Arsenal. Finale UEFA Lige šampiona. Nova titula za pariske "svece" ili prva za londonske "tobdžije"? Saznajte uz uživo prenos na portalu "Novosti".
30. 05. 2026. u 15:01 >> 17:33
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)