NASTAVLJA SE OSIPANJE PARTIZANA: Mozli otišao u SAD, na treningu samo sedam igrača
U kakvom će sastavu košarkaši Partizana dočekati početak plej-ofa domaćeg prvenstva potpuna je nepoznanica.
Foto: M.Vukadinović
Crno-beli su trenutno veoma oslabljeni zbog povreda, a kako javlja portal “Mozzartsport” privremeno je tim morao da napusti Vilijam Mozli i iz privatnih razloga otputuje u Ameriku.
Partizan je zbog problema sa povredama otkazao poslednju prijateljsku utakmicu sa Borcem.
Na spisku povređenih igrača su Ognjen Jaramaz, Markus Pejdž, Erik Mika, Rašon Tomas, Vilijam Mozli i Đorđije Jovanović.
Trener Aleksandar Matović trenutno ima samo sedam igrača na raspolaganju na treninzima.
Crno-beli će nacionalni šampionat otvoriti sa dva okršaja sa ekipom Mladosti iz Zemuna.
Preporučujemo
PARTIZANOV RAZVOJNI TIM DOVODI REPREZENTATIVCA: Ukrajinac potpisuje za Mladost?
22. 05. 2021. u 12:15
PARTIZAN U PROBLEMU PRED START SUPERLIGE: Sedam košarkaša crno-belih van stroja
21. 05. 2021. u 16:43
ULOG U BUDUĆNOST: Vukčević potpisao profesionalni ugovor sa Partizanom
17. 05. 2021. u 11:14
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)