NOLE, ŠTA TO NOSIŠ?! Novak Đoković se pojavio sa suprugom u Parizu u neobičnoj jakni (VIDEO)
NOVAK Đoković je stigao u Pariz gde će se pod zastavom Srbije boriti za Olimpijsko zlato. Slobodno vreme dan pred otvaranje iskoristio je za promotivne aktivnosti.

FOTO: Tanjug/AP
Đoković juri pobedu na jedinom takmičenju na kome nije u karijeri došao do medalje.
Nakon treninga koji je odradio u sredu u Parizu, Nole se uputio u hotel "Ric" na specijalnu večeru u organizaciji "Vogue Adria" za koji se nedavno i fotografisao i čiju naslovnicu je krasio.
Došao je u francusku prestonicu sa suprugom Jelenom i ovog puta se odlučio za crne pantalone i jaknu zanimljivog dezena, kojom je oduševio sve modne eksperte.
BONUS VIDEO: MEKINRO ZA NOVOSTI: Smešno je što Novaku nije bilo dozvoljeno da igra u Americi

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
03. 10. 2025. u 07:00

"JE LI, BRE, KOLIKO TI IMAŠ GODINA?!" Hamad Međedović napustio meč sa najbezobraznijim teniserom na svetu! (VIDEO)
Hamad Međedović se povukao sa mastersa u Šangaju posle serije skandala.
02. 10. 2025. u 17:00

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)