INVESTITORI pokreću kolektivnu tužbu protiv direktora kompanije Meta, u čijem vlasništvu je Fejsbuk, Marka Zakerberga u iznosu od osam milijardi dolara zbog sumnje da je društvena mreža 2018. godine dozvoljavala trećim licima, uključujući firmu Cambridge Analytica, da pristupaju ličnim podacima korisnika.
Walter Pravicek
28.07.2024. 08:09
Što sve ne izpriča taj Đoković:IGRAJ NA TERENU,POBEDI,DAJ PARE NA BANKOVNI RAČUN!POBEDI NADALA,AKO SI DASA!AKO NISI ČUTI!
Mika
28.07.2024. 08:09
Nole car si, mogu samo da re mrze dusmani.
Walter Pravicek
28.07.2024. 15:21
I tako če Đoković mami u naručje,da zaplače kao onda kada je imao 10 godina.GOSPODIN sa jahtom,porodicom dvoje dece KUKA ko malo dete.SRAM TE BILO!POBEDI I DOKAŽI,DA SI BROJ 1!INAČE IDI U SPORTSKU PENZIJU!
I STA TREBA DA RADIMO
28.07.2024. 15:54
...MOZDA DA ZAVIDIMO NADALU? P ljudi moji, Nadal je taj koji je najvise puta osvojio GS u Parizu, i normalno je sto su ga predvideli da ponese olimpijski plamen.