SKANDAL NA OLIMPIJSKIM IGRAMA! Komentator zgrozio planetu, pa napustio Pariz
Komentator "Evrosporta" Bob Balard je povučen sa spiska izveštača ove kuće sa Olimpijskih igara nakon neprimerenih izjava koje je dao vezano za plivačice iz Australije.
Foto: Printskrin
Nakon što je kvartet stigao do zlata u štafeti 4 x 100 metara slobodnim stilom, usledio je komentar koji je vrlo brzo postao viralan na društvenim mrežama.
- Žene tek završavaju, a znate kakve su žene, motaju se okolo, šminkaju - bio je komentar ovog voditelja.
Nakon što se ova izjava proširila, iz njegove kuće su brzo reagovali i povukli ga iz Pariza.
Takav postupak je "nečuvenim" ocenila Lizi Simonds koja se našla uz Balarda u komentatorskoj ulozi, a on se još uvek ovim povodom nije javno oglasio.
Preporučujemo
ISTORIJSKI TRENUTAK: "Žuta horda" debituje u nokaut fazu Lige šampiona, rival je prošlogodišnji finalista
Putujući daleko iznad Arktičkog kruga, Inter večeras gostuje Bode glimtu u prvom meču plej-ofa za osminu finala Lige šampiona. Norvežani su debitanti u nokaut fazi, ali su već pokazali da umeju da šokiraju velikane tokom grupne faze, tako da nas očekuje veoma zanimljiva utakmica na "Aspmira stadionu" (21.00).
18. 02. 2026. u 07:10
RUSIJA JE ZGROŽENA: Skandal! Ove tri užasne stvari su uradili njenoj zvezdi na Zimskim olimpijskim igrama!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026, a tamo je jedan Rus doživeo istinski šok.
18. 02. 2026. u 15:20
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)