HRVATI ĆE DA PUKNU OD MUKE! "Rođeni Splićanin i navijač Hajduka osvojio prvu medalju za Srbiju"

29. 07. 2024. u 13:24

Reprezentativci Srbije u streljaštvu Zorana Arunović i Damir Mikec obezbedili su prvu medalju za Srbiju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto su se danas plasirali u finale u takmičenju miks parova u disciplini vazdušni pištolj 10 metara.

ХРВАТИ ЋЕ ДА ПУКНУ ОД МУКЕ! Рођени Сплићанин и навијач Хајдука освојио прву медаљу за Србију

Arunovićeva i Mikec su danas u kvalifikacijama osvojili drugo mesto sa 581 krugom.

Srpski strelci će se za zlatnu medalju boriti protiv turskog para Seval Ilajda Tarhan i Jusuf Dikec. Predstavnici Turske su osvojili prvo mesto u kvalifikacijama sa 582 kruga.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
-->KLIKNI OVDE<--

Međutim, ova prva medalja Srbije je naišla i na "odziv" javnosti u komšijskim zemljama, dok su mediji u Hrvatskoj odmah iskomentarisali jednu činjenicu.

Upravo onu koju su u Tokiju potencirali - da je Damir Mikec zapravo rođen u Splitu, te da je u jednom od svojih intervjua rekao da navija za Hajduk iz rodnog grada.

- Rođeni Splićanin hvalio se da navija za Hajduk, a sad je osigurao prvu medalju za Srbiju, evo njegove priče - glasi naslov na portalu "Slobodna Dalmacija". Potom, tu je i naslov "Index.hr" portala, koji je skoro identičan - "Splićanin koji je osvojio medalju za Srbiju: Kod kuće za Zvezdu, na ulici za Hajduk".

Takođe, Večernji list je imao i naslov sa istim akcenom.

- Srbija ima prvu medalju u Parizu, osvojio je rođeni Splićanin koji je napustio Hrvatsku tokom rata.

Ne izostaje za njima ni "24 sata" - "Splićanin koji puca za Srbiju je osvojio novo olimpijsko odličje"

Finale i duel za treće mesto na programu su sutra od 9.30 časova.

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

ĐOKOVIĆ RAZBIO NADALA! Ne pomaže ni bezobrazluk sudije, Novak deklasirao kralja šljake - ide po olimpijsko zlato!

ĐOKOVIĆ RAZBIO NADALA! Ne pomaže ni bezobrazluk sudije, Novak deklasirao "kralja šljake" - ide po olimpijsko zlato!

Novak Đoković i Rafael Nadal sastali su se u 2. kolu Olimpijskih igara u Parizu, na Centralnom terenu Rolan Garosa, na kome je Rafa i postao "kralj šljake" osvojivši baš tu 14 grend slem titula. Ali, ovoga puta, Španac je morao da se pokloni kralju tenisa - jer ga je Nole ubedljivo pobedio. Konačan rezultat glasio je: 6:1, 6:4 - za prolazak u osminu finala.

29. 07. 2024. u 15:34 >> 15:34