"IMAM ASTMU, ALERGIJE, DISLEKSIJU..." Neverovatna objava novog olimpijskog šampiona u trci atletičara na 100 metara
Olimpijski šampiona na 100 metara, Noa Lajls, uputio je veoma snažnu poruku nakon osvajanja zlatne medalje u Parizu.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, Noa nije omiljeni u svojoj zemlji, pošto je upitao zašto NBA igrači tvrde da su šampioni sveta, a nisu igrali protiv ostatka sveta.
Nakon te izjave, našao se na udaru tamošnje javnosti, a on im je sada odgovorio zlatnim odličjem.
- Imam astmu, alergije, disleksiju, ADHD, anksioznost i depresiju. Ali reći ću vam da to što imate ne definiše ono što možete postati. Zašto ne ti - napisao je Lajls.
BONUS VIDEO: JA TE VOLIM, SRBIJO! Srpski navijači pred olimpijski meč košarkašica sa Kinom
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VELIKO POJAČANjE ZA EFES! Bivši saigrač Janisa Adetokumba od naredne sezone u Evroligi
05. 08. 2024. u 15:18
VEČITI DERBI U POLUFINALU: Partizan i Zvezda bi da spasu sezonu osvajanjem Aba lige
PRVI meč polufinala Aba lige biće odigran večeras od 20 časova u beogradskoj "Areni", domaćini su "crno-beli".
18. 05. 2026. u 11:48
NEMA ALBANCA KOJI NIJE U NEVERICI! Ovako su rukometaši Srbije proslavili plasman na Svetsko prvenstvo! (VIDEO)
Rukometna reprezentacije Srbije ne samo da se plasirala na Svetsko prvenstvo eliminsavši u dva dramatična baraž meča Mađarsku, veće je i potom oduševila sve Srbe.
18. 05. 2026. u 13:17
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)