ACO PETROVIĆ O REPREZENTACIJI SAD: '''Drim-tim iz 1992. godine je bio talentovaniji, ali ovi razbijaju protivnike''
Košarkaška reprezentacija Srbije u četvrtak od 21 čas igra polufinale olimpijskog turnira protiv selekcije SAD. Amerikanci su u četvrtfinalu bili bolji od Brazila koji sa klupe predvodi Aco Petrović. On je bio očaran Kerovim timom.
FOTO: Tanjug/AP
Brazilci su na svojoj koži u četvrtfinalu osetili moć Amerikanaca, a Petrović je izneo utisak.
- Nakon iskustva sa "Drim- timovima" (dve utakmice u Barseloni 1992) i ove jučerašnje u Parizu, sada mogu objektivnije sagledati i uporediti obe ekipe. Ona iz Barselone imala je više talenta, dok je sadašnji "Drim- tim" fizički moćni i tu razbija protivnike - napisao je Petrović.
Preporučujemo
NIŠTA OD ČETVRTFINALA! Kornjejev izgubio od vicešampiona Olimpijskih igara
07. 08. 2024. u 11:41
OLIMPIJSKI TIKET: Amerikanci se neće predati Poljacima
07. 08. 2024. u 10:02 >> 14:01
BORBA ZA SKUDETO SE ZAHUKTAVA: Inter ne sme sebi dozvoliti novi "kiks", ali Boginja provincije se neće predati bez velike borbe
POSLE teških poraza u poslednjim mečevima, Inter i Atalanta pokušaće da se vrate na pobednički kolosek u velikom lombardiskom derbiju Serije A koji će od 15 časova biti odigran danas na "Đuzepe Meaci".
14. 03. 2026. u 07:20
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)