ŠTETA! Srpske kajakašice ostale za malo bez velikog finala Olimpijskih igara
Srpski ženski četverac u kajaku nije danas uspeo da se plasira u finale u disciplini K4 na 500 metara na Olimpijskim igrama u Parizu.

Foto: Profimedia
Četvorosed Srbije u sastavu Anastazija Bajuk, Milica Novaković, Marija Dostanić i Dunja Stanojev zauzeo je danas treće mesto u polufinalu. One su ostvarile rezultat od jedan minut, 35 sekundi i 25 stotinki.
Plasman u finale izborile su posade Australije (1:34.25) i Norveške (1:34.77).
Finale je na programu danas od 13.40 časova.
BONUS VIDEO: PARIZ U SRPSKIM TROBOJKAMA: Srbi se u velikom broju okupili zbog košarkaša
Preporučujemo

GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Slabašne odbrane dva velikana koja jure tri boda garantuju veoma zanimljivu utakmicu
ČELSI i Liverpul će u subotu uveče odigrati jedan od najvažnijih mečeva u dosadašnjem delu Premijer lige (18.30). Obe ekipe ulaze u derbi sa velikim problemima. "Plavci" sa povredama i disciplinom, a šampion Liverpul traži iskupljene posle dva bolna poraza od Palasa i Galatasaraja.
04. 10. 2025. u 07:20

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
03. 10. 2025. u 19:45

"ISTINA JE - BILA SAM S NjIM" Milica Pavlović priznala za vezu: "Ne znam što sam to krila"
"KADA volim, dajem se bezuslovno. Tada samo treba da mi verujete, ništa drugo. Samo poverenje nemojte da mi izigrate, sve ostalo može. I ja partneru verujem isto tako i onda nećemo imati problem, ali ako se usudi da mi izigra poverenje, to je kraj, u stanju sam da se okrenem i da se pravim da ga nikada poznavala nisam."
03. 10. 2025. u 21:02
Komentari (0)