KRENULO JE! Srbija je juče osvojila dve medalje, a šta nas tek danas čeka...
SRBIJA je juče imala najberićetniji dan od početka Olimpijskih igara. Osvojili su naši dve medalje Ivana Perišić srebro u tekvandou i vaterpolisti su rezervisali jedno odličje plasmanom u finale, a da li će biti zlatnog ili srebrnog sjaja saznaćemo u nedelju.

FOTO: Tanjug/AP
A pre toga idemo danas da povećamo saldo medalja, što će nadamo se učiniti košarkaši Srbije.
Ko ne klone duhom zbog poraza u polufinalu i obnovi ga u najboljem svetlu, bliži je bronzanoj olimpijskoj medalji.
*Bez depozita do dobitka!
Registruj se i uzmi do 3000 dinara bonusa dobrodošlice za sport ili slot + do 1500 dodatnih spinova!*
Košarkaši Srbije imali su oko 40 sati da zacele ranu od Amerikanaca.
Rival je Nemačka, dužnik iz finala Mundobasketa prošle godine u Manili (77:83).
*Bez depozita do dobitka!
Registruj se i uzmi do 3000 dinara bonusa dobrodošlice za sport ili slot + do 1500 dodatnih spinova!*
Kajakašica Milica Novaković vozi u drugoj polufinalnoj grupi jednoseda u sprintu na 500 metara.
Među osam takmičarki neophodno joj je da za ulazak u finale bude prva ili druga. Treća i četvrta će u B finale, a peta i šesta u C.
Domet japanskog rvača Daičija Takatanija, koji će se boriti za zlato slobodnim stilom u kategoriji 74 kg, povukao je u repasaž Hetika Cabolova.
Pobedi li srpski takmičar Kubanca Garzona, stiče pravo da se bori za bronzu protiv Amerikanca Kajla Dajka, njenog osvajača u Tokiju 2021.
Satnica srpskih sportista
10.30: kajak (ž), jednosed 500 m, polufinale (Milica Novaković), finale u 12.40
11: košarka (m), meč za bronzu, Srbija – Nemačka
11: rvanje (m), slobodni stil 74 kg, repasaž za meč za bronzu, Hetik Cabolov – Heandri Garzon (Kuba); za bronzu u 18.15

ZA KRAJ, SPEKTAKL: PSŽ i Čelsi u bici za svetsku krunu!
Ovo je istorijski meč – prvo finale FIFA proširene verzije Svetskog klupskog prvenstva (sa 32 tima) biće odigrano između dve fudbalska velikana. PSŽ traži kompletiranje četvorostruke krune (Liga 1, Kup Francuske, LŠ i sada Klubovskog SP), dok Čelsi cilja da postane prvi engleski klupski tim koji će ovaj trofej osvajati dva puta (posle 2021).
13. 07. 2025. u 09:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)