"ZAŠTO LESOR NOSI ZASTAVU PALESTINE?" Amerikanac žestoko udario na bivšeg centra Partizana, pa kad je saznao istinu, pokajao se
Bivši košarkaš Partizana, reprezentativac Francuske Matijas Lesor dospeo je u centar pažnje zbog zastave koju je nosio na svečanoj ceremoniji dodele medalja na Olimpijskim igrama u Parizu.

Foto: Profimedia
Centar Francuske reprezentacije u jednom momentu je iz džepa izvadio zastavu ostrva Martinik, odakle dolaze njegovi roditelji, i ponosno je ogrnuo, ne sluteći kakavu pometnju će izazvati.
Mnogi su pomislili da je reč o zastavi Palestine i društvene mreže su se usijale. Naseo je i poznati novinar američkog En-Bi-Sija Majk Tiriko, koji je u direktnom prenosu osuo paljbu po Francuzu.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Kada je shvatio da nije reč o zastavi Palestine, odlučio je da se ponovo oglasi, pa je uputio javno izvinjenje Lesoru.
- Shvatio sam grešku koju sam napravio jer sam pomešao zastavu Martinika sa zastavom Palestine. Slične su, ali očito i jasno različite. Izvinjavam se za grešku koju sam napravio i istu ću ispraviti u udarnom terminu naše večerašnje emisije - poručio je američki novinar.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Preporučujemo

KO ĆE NA ZVEZDU U PLEJ-OFU: Kijevljani su favoriti, ali ni Kiprani nisu bez šansi
IAKO su oba tima već obezbedila učešće u grupnoj fazi jednog od UEFA takmičenja, ulog u ovom dvomeču je ogroman – pobednik ide u plej-of Lige šampiona, gde će igrati protiv boljeg iz duela Crvena zvezda – Leh Poznanj.
05. 08. 2025. u 07:09 >> 01:36

MILIONI DOLARA SU RAZLOG: Novak Đoković se "seli" u Saudijsku Arabiju
NAJNOVIJE vesti vezane za Novaka Đokovića stižu samo dva dana posle njegovog odustajanja.
06. 08. 2025. u 15:41

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)