TREĆE PARAOLIMPIJSKO ZLATO ZA REDOM: Očekivali smo ovo od Dragana!
Srpski paraolimpijac Dragan Ristić osvojio je zlatnu medalju u streljaštvu u disciplini R9 u klasi SH 2 na 50 metara, s malokalibarskom puškom u ležećem stavu.
Foto: privatna arhiva
- To nam je prvo zlato na ovim Igrama, koje nas je veoma obradovalo – istakao je generalni sekterar POKS Bojan Jaćimović.
Veliko slavlje je bilo u našem timu.
- Srećni smo što smo uzeli zlato, već treći put zaredom na Paraolimpijskim igrama. Da ne budemo neskromni, ali očekivali smo makar jedno znatno od Dragana, jer je on dominantan u ovoj disciplini. Zadovoljni smo, radili smo puno. Dali smo svoj maksimum – poručio je selektor Nenad Pajić.
Ristić je na prethodnim POI u Tokiju oborio paraolimpijski rekord u ovoj istoj discplini.
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBIJA OVO NE PAMTI: Evo šta se desilo pred meč sa Engleskom! "Orlovi" gledaju i ne mogu da se čudom načude
Najnovije vesti iz srpskog fudbala su prilično šokantne. I, stižu baš pred utakmicu Engleska - Srbija.
12. 11. 2025. u 18:35
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)