NIŠTA OD MEDALJE: Srpski parakajakaš zauzeo četvrto mesto u B finalu Paraolimpijskih igara

07. 09. 2024. u 15:02

Reprezentativac Srbije u parakajaku, Strahinja Bukvić zauzeo je četvrto mesto u B finalu trke na 200 metara na Paraolimpijskim igrama u Parizu.

НИШТА ОД МЕДАЉЕ: Српски паракајакаш заузео четврто место у Б финалу Параолимпијских игара

Bukvić je u B finalu ostvario rezultat od 45,62 sekunde, prvi je bio Argentinac Emilio Arijel Atamanuk sa 44,07 sekundi.

Zlatnu medalju je osvojio Australijanac Kurtis Mekgrat, srebrno je pripalo Britanacu Dejvidu Filipsonu, dok bronzano odličje uzeo Ukrajinac Mikola Sinjuk.