BOKSERSKI SVET U NEVERICI: Kličko se vraća u ring i to protiv kakvog rivala
LEGENDARNI ukrajinski bokser Vladimir Kličko prirediće svojim navijačima senzacionalni povratak u ring!
Foto arhiva VN
Iako u 45. godini života Ukrajinac, koji je poslednji meč odradio 2017. godine, je dogovorio povratnički meč i to protiv čoveka koji ga je godinama proganjao - Šanona Brigsa.
Amerikanac, koji ima 49 godina, u izjavi za Skaj je istakao da je dobio ponudu za meč.
- Sudbina je takva kakva je. Danas sam prihvatio borbu protiv Vladimira Klička u njegovom povratničkom meču. Vi ste prvi koji ste ovo saznali. Ni moja žena ne zna za ovo, a trenutno je ispred kuće. Kunem vam se Bogom i majčinim grobom - rekao je Brigs.
Kličko je tokom karijere sakupio najduži period kao šampion jer je na vrhu bio čak 4.382 dana. Aktivno se takmičio od 1996. do 2017. godine.
"GOREĆE" NOU KAMP: Barsa dočekuje razigrani Atletiko u meču koji ima ozbiljan uticaj na borbu za titulu
BARSELONA i Atletiko Madrid sudariće se u utorak uveče na „Kamp Nou“ (21.00) u meču koji može ozbiljno da pomeri ravnotežu u borbi za titulu. Katalonci brane prvo mesto, dok „jorgandžije“ jure osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima koji bi ih izjednačio sa Barsom po broju osvojenih bodova.
02. 12. 2025. u 07:30
"GDE JE SAD ONA MALA?!" Srbija pobedila Španiju na Svetskom prvenstvu, a evo šta su srpske rukometašice potom uradile u svlačionici (VIDEO)
Srbija i Španija pružile su istinski rukometni spektakl na rukometnom prvenstvu sveta za žene, a naše devojke su i te kako umele da proslave veliki podvig.
02. 12. 2025. u 19:33
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)