TEŽAK ŽREB ZA ORLOVE: Srbija dobila rivale na Svetskom prvenstvu

Александар Илић
Aleksandar Ilić

01. 06. 2021. u 22:42

FUTSAL reprezentacija Srbije dobila je posle žreba rivale za naredno Svetsko prvenstvo.

ТЕЖАК ЖРЕБ ЗА ОРЛОВЕ: Србија добила ривале на Светском првенству

Foto: M.V.

Naša selekcija igraće po drugi put u istoriji na Mondijalu. Ove jeseni, od 12. septembra do 3. oktobra takmičenje će biti organizovano u Litvaniji, a "orlovi" neće imati nimalo lak zadatak.

Srbija je upala u veoma tešku grupu, protiv Argentine koja je aktuelni svetski šampion i Irana koji je na prethodnom prvenstvu sveta zauzeo treće mesto! 

Tu je još i reprezentacija SAD, potpuni autsajder, a futsal reprezentaciju Srbije može da raduje što i četiri najbolje trećeplasirane ekipe prolaze u nokaut rundu. 

Srbija je pre ovog nastupa samo jednom igrala na futsal Mundijalu i to 2012. godine, kada je stigla do osmine finala. Tad smo kao prvoplasirana ekipa u grupi naišli na "minu" u žrebu i već u prvoj utakmici nokaut faze ispali od Argentine.

(Alo) 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZBOG SRBIJE (OPET) ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili huligani iz Bosne!