KAJAK, EP: Milici izmakla bronza
NAŠA najbolja kajakašica Milica Novaković nije uspela da se domogne medalje na EP u Poznanju.
ZLATNA Milica Novaković sa odličjem u Segedinu Foto N. Radović KSS
Ona je posle petog mesta u jednosedu na 200 metara, juče u A finalu bile četvrta na 500 m. Trećeplasirana Ukrajinka Marija Povh bile je brža za 13 stotinki od Srpkinje. Inače, zlato je osvojila Dankinja Ema Jorgensen, a srebro Mađarica Danuti Kozak.
Kristina Bedeč je na 5.000 m bila šesta, Mirko Tomićević i Milenko Zorić su u dvosedu na 1.000 m sedmi, a Strahinja Stefanović u jednosedu na 200 m osmi.
Preporučujemo
KRAJ ZA SERENU: Kazahstanka ugasila snove Vilijamsove o rušenju Margaret Kort (VIDEO)
06. 06. 2021. u 19:41
SAD JE STVARNO KRAJ: Federer se zvanično povukao s RG, Novaku otvoren put do polufinala
06. 06. 2021. u 16:40
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)