MMA BORCI DIGLI GLAS PROTIV MEJVEDERA I POLA: "120.000.000 za ono, bili su očajni?"
SVE je veći broj MMA boraca koji su na društvenim mrežama podigli glas zbog astronomske zarade Logana Pola i Flojda Mejvedera.
Foto AP
Poznati Bokser i Jutjub zvezda boksovali su meč koji je na kraju završen bez pobednika. To se naravno nije dopalo navijačima, a ni Frensisu Nganu i Džesiju Ronsonu.
Nikad lakši novac zaradili su njih dvojica, ali ga nisu podelili na ravne časti – Pol je zaradio 20, a Mejveder 100 miliona.
Primera radi, Nganu je zaradio 750.000 dolara od poslednje borbe.
- Potpuno je ludilo što je Logan Pol zaradio 20.000.000 dolara od ove borbe, od egzibicionog boks meča. Šta smo pogrešno uradili, zapitao se Nganu.
Džesi Ronson je isto bio direktan.
- Logan je zaradio 20, a Mejveder 100 miliona za ono. Šta god to bilo. Nije ni čudo što se moje kolege bune zbog zarade. To je veoma loše, Njih dvojica su bili očajni, napisao je Ronson.
Preporučujemo
JUNAJTEDOVA RENESANSA TRAJE OD PROŠLOG DUELA SA DANAŠNjIM RIVALOM: "Svrake" su upale u krizu iz koje će se teško izvući
NjUKASL dočekuje Mančester Junajted u sredu na Sent Džejmsovom parku u trenutku kada su gosti vezali 11 utakmica bez poraza u Premijer ligi.
04. 03. 2026. u 06:30
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)