SPORTSKE IGRE MLADIH: Priboj bio domaćin regionalnog finala

REGIONALNO finale Sportskih igara mladih za zapadnu Srbiju održano je danas u Priboju.

СПОРТСКЕ ИГРЕ МЛАДИХ: Прибој био домаћин регионалног финала

FOTO: SIM Srbije

Mališani iz Novog Pazara, Prijepolja, Nove Varoši, Ivanjice, Arilja, Požege, Užica i Bajine Bašte takmičili su se u pet sportova - turnir u malom fudbalu, ženska odbojka, basketu tri na tri, između dve vatre i atletici.

Najbolji sa današnjeg takmičenja izborili su pladman na državno prvenstvo na Zlatiboru, odnosno u Šapcu, gde će se igrati finale Kupa.

Na ceremoniji svečanog otvaranja učesnike su pozdravili predsednica SIM Marija Mihajlović, predsednik Sportskog saveza Priboja Filip Komarica.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

LAKŠE JE NEGO ŠTO MISLITE: Šta da radite kada vam se farmerke skupe? Sjajan trik!