POSLE POBEDE PORAZ: Mladi vaterpolisti u Budvi savladali Crnu Goru, a izgubili od Hrvatske
18. 06. 2021. u 17:26
POLOVIČAN start naših mladih vaterpolista na Montegeru openu u Budvi. Srpska selekcija do 15 godina sinoć je potopila Crnu Goru sa 12:10(5:2, 3:1, 3:4, 1:4), a danas prepodne je posle velike borbe izgubila od Hrvatske sa 9:8 (1:2, 3:2, 2:3, 2:2).
Povezane vesti

ZA SRBIJU NEMA OPASNOSTI OD ENERGETSKOG KOLAPSA KAO U EVROPI: Sistem nam je stabilan, pokazao je otpornost
BALKAN bi mogao da se suoči sa nestankom električne energije i ovog leta, poput prošlogodišnjeg kolapsa koji je bez struje ostavio Crnu Goru, Albaniju, BiH i Hrvatsku ili onog koji je 28. aprila zadesio Iberijsko poluostrvo. Na ovu mogućnost ponavljanja sličnog scenarija upozorio je Institut za energiju jugoistočne Evrope (IENE) sa sedištem u Grčkoj, čiji stručnjaci smatraju da su glavna pretnja za stabilnost mreže visoki udeli obnovljivih izvora energije, ako nisu uravnoteženi skladištenjem, proizvodnjom iz velikih termoelektrana na gas, ugalj ili iz nuklearki, i upravljanjem sistemom u realnom vremenu. Njihova analiza izaziva zabrinutost da li je naša zemlja u opasnosti od nestanka struje.
21. 05. 2025. u 11:00
Najnovije iz rubrike

MLS SUSPENDOVALA LIONELA MESIJA! Argentinac ne igra, a razlog je neverovatan
Lionel Mesi i Đordi Alba suspendovani su na jednu utakmicu, razlog je nesvakidašnji.
25. 07. 2025. u 22:55

DVA ZLATA I BRONZA: Strahinja Dragosvaljević i Ognjen Kramer prvaci sveta,a ženski četvrerac treći na SP za juniore i mlađe seniore u kajaku
ZLATNI dan srpskog kajaka na SP za juniore i mlađe seniore u Portugaliji. U discilplini K-1 200 metara šampioni sveta postali su junior Ognjen Kramer i Strahinja Dragoslavljević u konkurenciji mlađih seniora do 23 godine. Treću medalju, bronzanu doneo je ženski juniorski četverac (Žofi Horvat, Andrea Vukašinović, Slavica Našagaćin i Kaja Sarić) u disciplini K4 – 500 metara.
25. 07. 2025. u 22:39 >> 22:39

NAVIJAČI U ŠOKU, NE MOGU DA DOĐU SEBI! Milan predstavio nove dresove (FOTO)
FUDBALSKI klub Milan predstavio je nove dresove za narednu sezonu, a mišljenja o dizajnu su podeljena.
25. 07. 2025. u 22:19

NESTVARNO! Fudbaler Liverpula u Prvoj ligi Srbije, trenirao sa Salahom, a sada... (FOTO)
Ako vam deluje neverovatno vest - fudbaler Liverpula stigao u Prvu ligu Srbije, istina je...
25. 07. 2025. u 21:34

HAPŠENJA U NOVOM PAZARU: Policija reagovala nakon incidenata
Tokom meča Novog Pazara i Jagjelonje viđeni su veliki incidenti, a policija je brzo reagovala i uhapsila izgrednike.
25. 07. 2025. u 21:02
Komentari (0)