NEOČEKIVANO: Suspendovan konj Nikole Jokića
NA trci "Subotička milja" došlo je do neželjenog epiloga.
FOTO: AP/Tanjug
Trka u Subotici održana je 27. juna, a u centru pažnje bio je konj Nikole Jokića i njegovog tima "Drim kečer".
Iako je Ejmi pobedila, pobeda je pripala Fidagu U.R. dok je Ejmi prebačena na treću poziciju.
Problem je bio "promena pravca i ometanje u završnici grla broj devet", kako su navele sudije.
Nakon toga došlo je i do sukoba koji je objašnjen na upravnom odboru KK Bačka.
- Doneta je odluka zabrane učešća u trkama koje organizuje ,,KK Bačka" štali "Drim Kečer" iz Sombora u trajanju od 6 meseci počev od 27.06.2021. godine zbog incidenata koje su izazvali njihovi članovi-osoblje na trkačkom danu održanom 27.06.2021 u Subotici, fizičkim napadom na službeno lice na počasnoj tribini hipodroma.
Dakle, kazna se odnosi na sva grla čiji je vlasnik "Drim Kečer", odnosno Nikola Jokić.
(Sportske)
Preporučujemo
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (1)