ODBILA DA SE RUKUJE SA BIVŠIM SUPRUGOM: Nema više lepih manira ni u snukeru (VIDEO)
DO 2008. godine Mark Alen i Rijen Evans živeli su zajedno, iz tog građanskog braka imaju i ćerku za koju vode bitku za starateljstvo, ali odavno ne cvetaju ruže među njima. To su potvrdili i na Britiš openu, jednom od ranirnih turnira u snukeru koji se vratio u kalendar posle 17 godina pauze.

FOTO: Printscreen Twitter/147Magtr
Rijen je propustila veliku priliku da slavi s 3:1, a uoči odlučujuće, pete partije, Alen je po tradiciji svojoj nekadašnjoj ženi pružio ruku u znak pozdrava. Ona je reagovala hladno i nije ga čak ni pogledala. Mark je na kraju pobedio sa 3:2 i plasirao se u drugu rundu.
– Bilo je užasno, ne želim ponovo ovo da radim. Nastojali smo da ostanemo profesionalci koliko smo mogli i mislim da sam se dobro držao – rekao je Alen posle meča i naglasio da njegova protivnica nije imala sreće da ga pobedi.
Rijen Evans je najbolja igračica snukera na svetu i 12 puta je bila svetska šampionka. Kao prva među damama, dobila je priliku da se takmiči na muškim turnirima.
(maxbetsport.rs)
Preporučujemo

EP ZA ODBOJKAŠE: Kovač objavio spisak za pripremni turnir u Ukrajini
17. 08. 2021. u 17:26

MIHA POSLE DEBAKLA U KUPU: "Ovo je sramota, izvinjavam se navijačima i klubu"
17. 08. 2021. u 16:11

ZVEZDA NA KORAK OD PLEJ-OFA: Lehu potrebno više od čuda u Beogradu
NAKON dominantnog izdanja u Poznanju gde je slavio 3:1, srpski šampion će večeras pred punim tribinama "Stadiona Rajko Mitić" braniti dva gola prednosti protiv poljskog Leha u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona (21.00).
12. 08. 2025. u 07:20

NEVIĐEN SKANDAL NA SVETSKOM PRVENSTVU! Protiv srpskih odbojkašica igrali muškarci! Rival Srbije odmah izbačen sa šampionata planete!
Najnovije sportske vesti su šokantne.
12. 08. 2025. u 19:48

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)