"ZLATNO SRCE PRAVOG ŠAMPIONA I VRHUNSKOG SPORTISTE!" Vučić ohrabrio paraatletičara Nebojšu Đurića
SRPSKI paraatletičar Nebojša Đurić emotivno je podneo finale Paraolimpijskih igara u Tokiju u bacanju diska u kojem je zauzeo šesto mesto, ali mu se predsednik Aleksandar Vučić zahvalio danas jer je Nebojša na najbolji način pokazao kako se voli otadžbina.

Foto: D.Milovanović/printskrin RTS TV/ilustracija
- Dragi Nebojša, hvala Vam što ste uložili ogromnu snagu i energiju boreći se za Srbiju! Pokazali ste na najbolji način kako se voli otadžbina. Ponosimo se Vama i bodrićemo Vas uvek, mnoga zlata Vas tek čekaju, a najveće i najvrednije već imate – zlatno srce pravog šampiona i vrhunskog sportiste! Srbija je ponosna na Vas! - napisao je Vučić.
Nebojša je danas zaplakao pred kamerama RTS jer nije osvojio medalju i pored svog truda.
- Glava i srce su hteli, telo nije ispratilo te dve komponente. Izvinio bih se svom treneru od srca. Zatim svojoj zemlji - izgovorio je Nebojša i briznuo u plač.
Uspeo je da se smiri i da nastavi.
- Svojoj zemlji što me poslala ovde. Teško je, teško je. Verujte. Kada znate da ste dušu i celog sebe uložili ovde - rekao je Nebojša.
Preporučujemo

MAREJEVI HVALOSPEVI O NOVAKU: "Oduvek sam znao da je sjajan, ali ovo što sada radi je veoma posebno"
30. 08. 2021. u 08:07 >> 08:09

MURATOGLU UPOZORAVA NOVAKA: "Ne budi prepotentan, to može da te uništi!"
29. 08. 2021. u 14:22

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
02. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (56)