VUČIĆ ČESTITAO ODBOJKAŠICAMA: Borile ste se istrajno do kraja, hvala vam!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić čestiutao je odbojkašicama Srbije na osvojenoj srebrnoj medalji na evropskom prvenstvu u Beogradu.

ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО ОДБОЈКАШИЦАМА: Бориле сте се истрајно до краја, хвала вам!

Foto: Tanjug

- Drage devojke, čestitam vam na osvojenom srebru. Hvala vam za svu energiju i trud koji ste uložile, borile ste se istrajno do kraja. Idemo dalje, čekaju vas novi izazovi i novi uspesi - naveo je predsednik.

BONUS VIDEO - VUČIĆ KOD ČORTANOVACA: Predsednik na ceremoniji spajanja železničkog koloseka

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

SUNCE VAS PEČE DOK VOZITE: Black Glass ugrađuje termoizolacione folije za stakla koje imaju 80% toplotne zaštite