IZ RUKU LEGENDE CRVENE ZVEZDE: Veljko Ražnatović zadužio novu opremu na Marakani!
20. 09. 2021. u 18:59
Veljko Ražnatović (24), najbolji srpski kruzeraš, danas je zadužio novu opremu svog novog kluba - Crvene zvezde. I to ni manje ni više nego iz ruku legende sa Marakane - Dragana Džajića, koji je u društvu direktora Zvezdana Terzića došao da pozdravi momke iz bokserske sekcije najtrofejnijeg srpskog kluba i tako im pruži podršku u ostvarivanju šampionskih ambicija.
Povezane vesti
HOLIFILDA NIJE UZDRMAO PORAZ: Želim borbu protiv Majka Tajsona
NEĆE Ivander Holifild pamtiti povratak u ring po dobrom, iako se nekadašnji bokser ne slaže sa tom konstatacijom.
14. 09. 2021. u 16:02
TUŽAN POVRATAK VELIKOG ŠAMPIONA: Holifild RAZBIJEN u ringu, nokaut u prvoj rundi!
POVRATAK legendarnog bokserskog šampiona Ivandera Holifilda (58) u ring posle deset godina prošao je neslavno.
12. 09. 2021. u 17:37
PUTIN OTKRIO NEPOZNATI DETALJ IZ MLADOSTI: Slomili su mi nos, tada sam odustao
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin ispričao je kako je prestao da trenira boks, nakon što su mu slomili boks.
12. 09. 2021. u 15:45
MEMORIJAL U ČEST HEROJA SA KOŠARA: Sombor neće zaboraviti Miroslava Gucunju
IME Miroslava Gucunje odjekivalo je sinoć Somborom. Iz hiljadu grla skandiralo se heroju sa Košara, po kojem ime nosi memorijalni turnir u gradu na severu Srbije.
12. 09. 2021. u 14:29
NENAD BOROVČANIN: Boks je važan za razvoj mladih, upis u škole besplatan
LOKOMOTIVA plemenite veštine u Srbiji u punom gasu juri ka masovnosti, popularnosti, značaju i slavi koja je nekada krasila čineći je jednim od najvažnijih karika sporta na našem podneblju.
11. 09. 2021. u 12:38
Najnovije iz rubrike
Kreću pripreme za ono najvažnije: Selektor odbojkaša objavio širi spiska igrača za takmičenja u 2026.
SELEKTOR muške odbojkaške reprezentacije Srbije George Krecu saopštio je danas širi spisak od 36 igrača na koje će računati za takmičenja u ovoj godini, Ligu nacija i Evropsko prvenstvo.
17. 04. 2026. u 16:14
Zverev u polufinalu Minhena: Nemac posle preokreta pobedio Argentinca
NEMAČKI teniser Aleksandar Zverev plasirao se u polufinale turnira u Minhenu, pošto je posle velike borbe i preokreta pobedio Franciska Serundola sa 5:7, 6:0, 6:2.
17. 04. 2026. u 15:54
Da li je moguće? Međedović prošao u polufinale, ali njegov promašaj obilazi svet! (VIDEO)
Uprkos tome napravio je veliki podvig.
17. 04. 2026. u 15:45
Besplatno na Zvezdu: Evo ko će moći da uđe za "džabe" na stadion protiv Vojvodine
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da će za "superzvezdaše" i decu do 14 godina biti besplatan ulaz za utakmicu protiv Vojvodine.
17. 04. 2026. u 15:35
Bio je želja Partizana! Dubai dovodi zvezdu Real Madrida
KOŠARKAŠKA slika u Evroligi mogla bi da bude znatno drugačija u narednoj sezoni.
17. 04. 2026. u 15:22
Komentari (0)