NOVA SPORTSKA TRAGEDIJA: Iznenada preminuo srpski rukometaš
RUKOMET je iznova zavijen u crno.

foto: EPA
Ovaj sport je u utorak najpre potresla vest o smrti nekadašnje igračice Podravke i Vardara Julije Nikolić koja je preminula u 39. godini, a onda je sa teritorije Bosne i Hercegoviine došla informacija da je Život izgubio 20-godišnji srpski rukometaš Aleksandar Marinković.
Marinković je nastupao za Jedinstvo iz Brčkog, a karijeru započeo u Radniku iz Bijeljine, i, prema pisanju lokalnih medija, važio je za jednog od najvećih tamošnjih talenata
- S ogromnom tugom i nevericom smo primili vest da nas je naš član, naš sin i brat, Aleksandar Marinković, najbolje desko krilo Republike Srpske, jutros prerano i iznenada zauvek napustio! Hvala ti za svaku sekundu koju si proveo s nama! Mare, neka ti je večna slava", napisali su iz Jedinstva na društvenim mrežama.
Smrt talentovanog rukometaša je pogodila mnoge, pa i ljude iz njegovog bivšeg kluba, Radnika.
- Ova vest je pogodila sve u klubu... Tragično je preminuo naš Aleksandar Marinković. Počivaj u miru, sokole, neka te anđeli čuvaju, poručili su iz Bijeljine.
BONUS VIDEO Novi navijački haos u Francuskoj
Preporučujemo

"DžABE TI TITULE" Novaku preti čovek koji odlučuje može li Đoković na Australijan open
13. 10. 2021. u 16:26

KLINAC JE ČUDO: Ovaj 18-godišnji fudbaler od danas košta milijardu evra (VIDEO)
13. 10. 2021. u 15:28

MUŽ U BEKSTVU: Iskasapljena svetska rekorderka, policija u velikoj akciji
13. 10. 2021. u 19:02

MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!
Braga u četvrtak od 21.00 dočekuje Crvenu zvezdu na stadionu “Municipal de Braga” u okviru trećeg kola Lige Evrope, sa jasnim ciljem – da nastavi stoprocentan niz u Evropi. Dok Portugalci blistaju na međunarodnoj sceni, beogradski crveno-beli u Portugal stižu pod pritiskom, sa samo jednim osvojenim bodom i ozbiljnom potrebom da preokrenu lošu formu van "Marakane".
23. 10. 2025. u 07:00

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)