KORONA U CRNO-BELOM TABORU? Virus napravio pometnju, odložen meč Partizana
U TABORU crno-belih sumnjaju da se nekoliko igračica zarazilo koronom.

Foto: Ilustracija
Kako je saopštio Odbojkaški savez Srbije, utakmica između Partizana i TENT-a je odložena do daljeg.
– Sumnjamo da su pojedine igračice pozitivne na koronavirus. One su podvrgnute testiranju, jer imaju sve simptome koji se javljaju usled zaraze. Nismo ni mi sigurni da li su pozitivne, ali ćemo sutra posle 17 časova saznati rezultate. Ukoliko se ustanovi da su zaražene, one će biti isključene sa treninga i naredne dve nedelje će provesti u karantinu – istakao je prvi trener crno-belih Danilo Stokuća, a prenosi OSS.
Utakmica četvrtog kola ženske Superlige trebalo je da se odigra u subotu od 19:30 u Obrenovcu. Novi termin biće naknadno objavljen.
BONUS VIDEO -
(Maksbetsport)

FINALE PRE FINALA: Da li će sreća konačno pogledati Atletiko ili će Real ponovo eliminisati "jorgandžije" u Ligi šampiona?
PRVI meč najvećeg derbija osmine finala Lige šampiona biće odigran od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će koplja ukrstiti gradski rivali Real i Atletiko Madrid.
04. 03. 2025. u 07:20

KAKAV SPISAK "ORLOVA"! Dragan Stojković Piksi odabrao fudbalere za odlučujuće mečeve koje reprezentacija Srbije igra u baražu
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković saopštio je koje je igrače pozvao za mečeve sa Austrijom u baražu Lige nacija.
04. 03. 2025. u 13:05

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)