"MENJAMO PRISTUP I ENERGIJU": Odbojkaši Partizana u drugom meču finala Superlige rešeni čekaju Crvenu zvezdu
EMOCIJE se nisu slegle posle prvog derbija, a već se igra drugi. Odbojkaši Partizana (19.00) u SC "Master" u drugoj finalnoj utakmici plej-ofa Superlige dočekuju Crvenu zvezdu, koja je u prvoj utakmici slavila sa 3:0. Crno-beli žele da seriju vrate na početak, a crveno-beli da naprave još jedan korak ka 13. tituli.
oss
- Oni su ligaški deo završili na prvom, a mi na trećem mestu. Onakvim stavom i igrom u prvom meču na Banjici možemo da ih ugrozimo samo na momente. Zato moramo da menjamo pristup i energiju - ističe bloker crno-belih Novica Bjelica.
Kapiten Milija Mrdak veruje da će njegova ekipa da zaigra mnoge bolje nego na Banjici:
- Ima još dosta da se igra. Znamo što smo uradili loše, tako da se nadamo da možemo bolje nakon ove utakmice.
Zvezdin korektor Dušan Nikolić podvlači da su napravili samo prvi od moguća tri koraka:
- Nije vreme za slavlje, euforiju. Već mislimo na duel u "Masteru". Najvažnije da se dobro oporavimo, utreniramo i nastavimo sa ovakvom igrom.
Kapiten crveno-belih Nikola Petrović se nada da će njegova ekipa ponoviti partiju iz prvog meča:
- Na Banjici je bukvalno svaki element u našoj igri funkcionisao kako treba. Sigurno je da će mnogo teže biti u drugoj utakmici u "Masteru". Mi idemo korak po korak i nadam se uspehu.
Finale plej-ofa
14.4. C. zvezda - Partizan 3:0
17.4. Partizan - C. zvezda 19.00
20.4. C.zvezda - Partizan 19.00
23.4. Partizan - C.zvezda*
26.4. C. zvezda - Partizan*
* eventualna četvrta i peta utakmica
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)