ZVEZDINA PRVA MEČ-LOPTA: Crveno-bele sutra u Inđiji igraju drugu utakmici finala plej-ofa Superlige protiv domaćina Železničara
CRVENO-BELE imaju prvu meč-loptu u borbi za titulu prvakinja Srbije. Rukometašice Crvene zvezde sutra (19.00) u Inđiji igraju drugu utakmicu finala plej-ofa sa Železničarom. Beograđanke u seriji vode sa 1:0 u pobedama, jer su prošle subote na svom parketu bile bolje - 30:28.
Foto: Profimedia
Ukoliko Inđijke izjednače na 1:1 u seriji, majstorica će se odigrati 24. maja na Banjici. Inače, rukometašice Crvene zvezde su ove sezone osvojile Kup Srbije.
Preporučujemo
"BILO BI TEŠKO": Saša Obradović kratak posle poraza Zvezde u Evroligi
06. 01. 2026. u 22:16
ZVEZDA RAZBIJENA USRED BEOGRADA: Valensija drugi put pobedila crveno-bele u Evroligi
06. 01. 2026. u 21:56 >> 22:05
JUVE "PLAČE" ZA VLAHOVIĆEM: Srbin baš fali "staroj dami" koja bi se da je on tu borila za titulu!
POSLE propuštene prilike da protiv Lećea upiše novu pobedu za vikend, Juventus će tražiti brz odgovor u utorak veče kada gostuje Sasuolu na "MAPEI stadionu" u okviru 19. kola Serije A (20.45).
06. 01. 2026. u 07:30
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)