PREKINUTA GRBIĆEVA SERIJA: Odbojkaši Poljske posle 27 uzastopnih pobeda izgubili od Slovenija sa 3:0

Slobodan Krstović

26. 05. 2024. u 14:37

SVE ima kraj. Odbojkaši Slovenije su na turniru Lige nacija u Antaliji prekinuli pobednički niz Grbićeve Poljske - 3:0 (25:20, 25:21, 25:18). Evropski prvaci i branioci trofeje komercijalnog takmičenja izgubili su posle 27 pobeda zaredom, pre Slovenaca savladali su ih 24. juna prošle godine Amerikanci - 3:0.

ПРЕКИНУТА ГРБИЋЕВА СЕРИЈА: Одбојкаши Пољске после 27 узастопних победа изгубили од Словенија са 3:0

FOTO: Profimedia

Poljaci na prvom turniru nisu igrali u najjačem sastavu, ali su ipak ostvarili tri pobede i jedan poraz. Kod Slovenaca najubojitiji su bili Štern sa 20, Čebulj sa 15 i Urnaut sa 11 poena, dok je kod Poljaka solidan bio Semjenuk sa 10 poena.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!

MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!

Braga u četvrtak od 21.00 dočekuje Crvenu zvezdu na stadionu “Municipal de Braga” u okviru trećeg kola Lige Evrope, sa jasnim ciljem – da nastavi stoprocentan niz u Evropi. Dok Portugalci blistaju na međunarodnoj sceni, beogradski crveno-beli u Portugal stižu pod pritiskom, sa samo jednim osvojenim bodom i ozbiljnom potrebom da preokrenu lošu formu van "Marakane".

23. 10. 2025. u 07:00

Komentari (0)

JEZIVA ISPOVEST! Vozač Formule priznao: Nožem sam ubio oca!