KOSTIĆ BEZ POLUFINALA: Srpski atletičar zauzeo 14. mesto u trci na 400 metara sa preponama
SRPSKI atletičar Nikola Kostić nije uspeo da se plasira u polufinale Evropskog prvenstva, ali je ostavo dobar utisak u kvalifikacijama.

FOTO: Profimedia
On je svoju trku u disciplini na 400 metara prepone okončao na petom mestu sa vremenom 50.48. U ukupnom plasmanu je završio na 14. poziciji.
Kostić je nakon druge grupe bio deveti, no na kraju je završio ispod crte. Deluje da je u poslednjih 100 metara malo posustao i da ga je to koštalo polufinala.
Podsetimo, pre njega u finale skoka uvis nije uspeo da se plasira Slavko Stević.
BONUS VIDEO: IGRE SAMO ŠTO NISU! Olimpijski krugovi postavljeni na Ajfelovu kulu
Preporučujemo

KO ĆE NA ZVEZDU U PLEJ-OFU: Kijevljani su favoriti, ali ni Kiprani nisu bez šansi
IAKO su oba tima već obezbedila učešće u grupnoj fazi jednog od UEFA takmičenja, ulog u ovom dvomeču je ogroman – pobednik ide u plej-of Lige šampiona, gde će igrati protiv boljeg iz duela Crvena zvezda – Leh Poznanj.
05. 08. 2025. u 07:09 >> 01:36

KRAJ! Dušan Tadić i Crvena zvezda - završena priča!
ČEKALI su i navijači i čelnici Crvene zvezde da Dušan Tadić obuče crveno-beli dres. Sad je cela ova priča dobila konačan epilog.
05. 08. 2025. u 16:35

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)