"ORLOVI" SA AMERIKANCIMA: Odbojkaši Srbije će poslednju proveru pred Olimpijske igre u Parizu imati na turniru u Gdanjsku
POSLEDNjU proveru odbojkaši pred start na Olimpijskim igrama u Parizu imaće 20. i 21. jula na turniru u Gdanjsku. U polufinalu, 20. jula, "orlovi" se od 17 časova sastaju sa selekcijom SAD. U drugom meču od 19.30 igraju domaćin Poljska i Japan. Finale je 21. od 19.30, a meč za treće mesto od 17.00.

Foto: Profimedia
Inače, Uroš Kovačević i drugovi se ove nedelje pripremaju u Beogradu, a 8. jula se sele u Vrnjačku Banju.
Srbi na olimpijskom turniru u Parizu startuju 28. jula sa Francuskom. U grupi A 30. jula igraju sa Slovenijom, a 3. avgusta sa Kanadom.

"VIOLA" ĆE POKUŠATI DA PREKINE CRNI NIZ PROTIV ŠAMPIONA: Domaći teren i kadrovski problemi gostiju su glavni aduti
NAPOLI nastavlja šampionsku odbranu u Seriji A gostovanjem na stadionu „Franki“ u Firenci, gde ih u subotu dočekuje Fiorentina.
13. 09. 2025. u 09:00 >> 09:54

RUSIJA ZGROŽENA HRVATSKOM! Rusi ne mogu da dođu sebi od onog što su Hrvati upravo uradili!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, doživela mnoge "niske udarce", ali onaj koji joj je Hrvatska upravo nanela - niko u Ruskoj Federaciji nije očekivao.
11. 09. 2025. u 20:00

KRVAVI PIR 2001: Zašto je Nepalski princ pobio celu kraljevsku porodicu?
NISU MU dali da oženi ženu koju je voleo, a onda je počelo da se šuška da će mu oduzeti i pravo na presto.
12. 09. 2025. u 13:24
Komentari (0)