VELIKA NAGRADA MAĐARSKE: Noris najbrži na trećem treningu

20. 07. 2024. u 14:18

Vozač Meklarena, Lando Noris bio je najbrži i na trećem treningu uoči trke Formule 1 za Veliku nagradu Mađarske.

ВЕЛИКА НАГРАДА МАЂАРСКЕ: Норис најбржи на трећем тренингу

Na trećem treningu na stazi Hungaroring ostvario je rezultat 1:16,098, što je 1,68 sekundi brže nego u petak.

Njegov timski kolega Oskar Piastri bio je 0,044 sekunde sporiji, dok je treće mesto zauzeo aktuelni svetski šampion, vozač Red Bula Maks Ferstapen sa 0,281 sekundi zaostatka.

Četvrti najbrži krug odvezao je vozač Mercedesa Džordž Rasel, peti je bio vozač Ferarija Karlos Sajns, dok je Danijel Rikardo, vozač RB-a, bio šesti.

Među prvih deset na trećem treningu su i Aleksander Albon, Niko Hulkenberg, Juki Cunoda i Luis Hamilton.

Trka za Veliku nagradu Mađarske vozi se u nedelju 21. jula od 15 časova.

BONUS VIDEO FRKA, ALI NE VELIKA: Manji požar u metro stanici kod koje su okupljeni srpski navijači u Minhenu