NAJTEŽI MEČ ZA MLADE "DELFINE": Vaterpolisti Srbije na Evropskom prvenstvu za igrače do 19 godina igraju protiv Crne Gore
NEPOGREŠIVI "delfini" saznali su rivala u četvrtfinalu.
FOTO: Tanjug/AP
Selekcija Srbije do 19 godina na šampionatu Evrope u Bugarskoj igraće u četvrtak (15.00) za plasman u polufinale protiv Crne Gore, koja je savladala Holandiju posle peteraca sa 16:15.
Puleni Miloša Korolije u grupnoj fazi pobedili su Italiju, Grčku i Nemačku, čime su sebi obezbedili dan više za odmor.
Preporučujemo
BELA KUĆA OBRISALA CRVENI KARTON: Donald Tramp tražio od FIFA da se preispita odluka
06. 07. 2026. u 22:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)