SLEDI GOSTOVANJE U KOMŠILUKU: Slab start odbojkaša Ribnice u nacionalnom šampionatu
Odbojkaši kraljevačke Ribnice slabo su startovali u nacionalnom šampionatu – BPŠ Superligi, bez pobede i sa samo dva osvojena boda u prva tri kola.

G.Šljivić
„Musketarima“ iz grada na Ibru neće biti lako ni da do prvog prvenstvenog trijumfa dođu u 4. kolu koje je na programu predstojećeg vikenda s obzirom na to da im sleduje teško gostovanje u komšiluku, ekipi Radničkog iz Kragujevca, starom rivalu sa superligaških terena.
Ni Kragujevčani ne mogu da se pohvale sjajnim startom jer su upisali jednu pobedu i dva poraza, pa je jasno da su bodovi u komšijskom duelu potrebni i jednoj i drugoj ekipi, što nagoveštava interesantan subotnji (17.00) meč u sportskoj hali „Jezero“.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU

TIM IZ KOMŠILUKA GRABI KA LIGI ŠAMPIONA: "Zelena šuma" je na prvom meču pokazala da je daleko kvalitetniji rival
FUDBALERI Ludogoreca će pokušati da odbrane gol prednosti protiv Dinamo Minska sa kojim se sastaju u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona (20.45).
16. 07. 2025. u 08:18

NIJE MOGAO DA DOĐE SEBI: Evo šta je Nikola Jokić upravo doživeo u Kini (VIDEO)
Nikola Jokić, najbolji košarkaš današnjice ma šta MVP glasanja "stručnjaka" u NBA ligi govorila, još uvek nije zvanično potvrdio da li će igrati za reprezentaciju Srbije na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu, ali to možda i ne čudi jer iz sponzorskih razloga mora da ide sa kontinenta na kontinent.
17. 07. 2025. u 19:39

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)