VELIKI USPEH U KARIJERI: Jubilej Fernanda Alonsa u Meksiku (FOTO)
Španski vozač Fernando Alonso postaće prvi vozač u istoriji Formule 1 koji se takmičio na 400 Grand Prik-a tokom trke u Meksiku ovog vikenda.

Foto: Profimedia
Vozač Aston Martina iza sebe ima bogatu karijeru, uprkos tome što ima 43 godine i dalje se ravnopravno takmičiti u sezoni Formule 1.
NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO
Prema najavi Alonsa, on ne namerava da u skorije vreme okonča svoju karijeru, pogovoto što je sada u britanski tim stigao Endrijen Njui što najavljuje bolje dane za Aston Martin, koji bi mogao da se umeša u borbu za vrh poretka, pa čak i produžetak saradnje u sezonama 2025. i 2026. godine.
NAJVEĆI BONUS ZA ONLINE KLAĐENjE - SASTAVI TIKET BESPLATNO
Alonso je debitovao u Formuli 1 2001. kao 19-godišnjak i od tada je postigao 32 pobede u trkama i 106 podijuma. Sa dva šampionata iza sebe, imao je veoma uspešnu karijeru.
Branio je boje nekih od najpoznatijih timova u sportu, uključujući osvajanje titule u Renou i vreme provedeno u Mekarenu i Ferariju.
- Trkaću se i u sezonama 2025. i 2026. godine. Tada ću videti kako se osećam i koliko sam motivisan. Razgovarao sam sa Lorensom (Strol) i sa Adrijanom (Njui) na kraju cemo zajedno odlučiti šta je dobro za tim - rekao je Alonso.
Za neverovatni jubilej Alonso je predstavio posebnu kacigu koju će nositi na Velikoj nagradi Meksika, a koja je u zlatnoj boji sa fotografijama najljepših trenutaka iz njegove karijere.
BONUS VIDEO SVE JE SPREMNO: Evo kako izgleda stadion Monaka pred meč sa Zvezdom u Ligi šampiona
Preporučujemo

SADA GA BRANI: Slavni Amerikanac otkrio kako će izgledati dalja karijera Novaka Đokovića
26. 10. 2024. u 07:09

NIŠTA OD DERBIJA: Vaterpolisti Novog Beograda pokazao svu moć protiv Zvezde
26. 10. 2024. u 07:25

"NOVAK NI FIZIČKI NI PSIHIČKI NIJE SPREMAN DA IGRA": Šok izjava hrvatskog trenera
25. 10. 2024. u 13:39

EDVARDSU OVO NIJE TREBALO: "Razljutio" je Luku Dončića
SLAVLjE Edvardsa pri jednom od njegova 22 poena u prvoj utakmici serije između Lejkersa i Timbervulvsa moglo bi "pokrenuti" dominantno izdanje Luke Dončića na drugom meču ovog četvrtfinala Zapadne konferencije koji se igra u "Kripto.kom" areni četiri sata posle ponoći.
22. 04. 2025. u 14:50

HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, šokantne vesti stigle su i za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski". Njih, takve, ali i novu "turu" njihovih ruskih kolega - rešio je da sankcioniše ukraijinski predsednik Volodimir Zelenski. Pritom, pojedini ruski asovi su s oduševljenjem dočekati ovu vest...
22. 04. 2025. u 14:52

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)