JUBILARNA TITULA: Rvači zrenjaninskog Proletera 20. put trijumfovali kao ekipni šampioni Srbije
Rvači zrenjaninskog Proletera, osvojili su jubilarnu, dvadesetu titulu ekipnog šampiona Srbije, na završnom turniru u Subotici, nakon trijumfa 5:3, u finalnom mečuprotiv domaćina Spartaka.
Rvački savez Srbije
Rvači Proletera, jubilarnom titulom prvaka države, ispisali su još jedno zlatno slovo u sportskoj istoriji Zrenjanina, koji se ponosno diči oreolom Evropskog grada sporta iz 2021. godine.
Čestitke klubu koji je osnovan 1919. godine, uputio je gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura, uz napomenu da su neprikosnoveni u srpskom rvanju i da dvadeseta titula državnog prvaka ima posebnu težinu i značaj.
Za najboljeg rvača izabran je rvač Spartaka, Sebastian Nađ, priznanje za najboljeg mladog rvača dobio je Uroš Lečić iz Proletera, dok je najbolji trener Vojislav Trajković, takođe iz zrenjaninskog Proletera.
Za najboljeg sudiju proglašen je Zrenjaninac, Nikola Torbica.
Preporučujemo
MONTREAL OSTAO KAO NEDOSANjANI SAN! Vojislav Tabački, legenda rvačkog sporta
22. 11. 2024. u 09:10
VRAĆA SE DAVOR ŠTEFANEK! Olimpijski šampion iz Rija ponovo na strunjači
19. 11. 2024. u 10:45
BRONZA ZA SRBIJU! Ali Arslan doneo medalju sa Svetskog prvenstva u rvanju
29. 10. 2024. u 20:23
VIŠE OD POLA VEKA NA OBALAMA BEGEJA: Grad Zrenjanin obeležio pedeset pet godina karatea
27. 11. 2024. u 11:45
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
PRENOS, ENGLESKA - SRBIJA: Gol na Vembliju!
Engleska i Srbija danas igraju utakmicu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a prenos možete da pratite uživo uz portal "Novosti".
13. 11. 2025. u 18:15 >> 21:22
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)