SLEDI GRČEVITA BORBA ZA OPSTANAK: Odbojkaši Ribnice jubilarnu godinu završili na pretposlednjem mestu
Sa šest uzastopnih poraza, sa ukupno samo dve ovosezonske pobede i sa puno briga pred nastavak prvenstvene trke, odbojkaši Ribnice iz Kraljeva završili su tekuću godinu.
G.Šljivić
Pretposlednje mesto na tabeli BPŠ Superlige, samo sedam osvojenih bodova, dva više od fenjeraša Mladog Radnika, tri manje u odnosu na Jedinstvo iz Stare Pazove i čak šest od Takova, nagoveštavaju da popularnim „musketarima“ u drugom delu sezone predstoji grčevita, mnogi bi rekli i nemoguća borba za opstanak u elitnom društvu.
Na taj način potvrdile su se crne slutnje kraljevačke sportske javnosti i navijača da će Ribnica, u godini kada obeležava sedam decenija postojanja, sa skraćenom rotacijom igrača i brojnim kadrovskim problemima, do kraja ligaškog nadmetanja strepeti za goli superligaški život.
Uprkos svemu, Kraljevčane ne napušta optimizam i, što je još važnije, spremnost da se uhvate ukoštac i izbore sa svim nedaćama. Opstanak je, svakako, prioritetan zadatak.
Preporučujemo
KIM DžONG UN (OPET) IZNENADIO SVET: Ovo su najnovije vesti iz Severne Koreje!
06. 02. 2026. u 23:00
"IZGLEDALI SMO KAO SLEPCI!" Feđa Dudić: U Srbiji su neki klubovi privilegovani
06. 02. 2026. u 22:45
"OVO BOLI... " Ovako je Saša Obradović prokomentarisao poraz Zvezde od Makabija
06. 02. 2026. u 22:20 >> 22:28
"KEC" NA BALAIDOSU: Pobeda vraća Seltu na mesto koje vodi u Evropu iduće sezone
SELTA i Osasuna otvaraju 23. kolo La Lige duelom u Vigu pred punim tribinama "Balaidosa" (21.00), gde domaćin traži povratak na pobednički kolosek i ostanak u borbi za Evropu.
06. 02. 2026. u 07:30
RUSIJA U ŠOKU: Ovome se nije nadala! Evo šta su Englezi upravo uradili Rusima!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Engleske. I to baš na početku velikog događaja, a od dans je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026.
06. 02. 2026. u 17:00
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)