"JA NI NE PRIČAM TAJ JEZIK!" Nemac hrvatskog porekla brutalno "odjavio" Hrvate!
Nemački reprezentativac Marko Grgić je privukao veliku pažnju na Svetskom prvenstvu u rukometu. Iako se najviše priča o njegovom poreklu - on tvrdi da nije postojala šansa da igra za Hrvatsku, državu koju je predstavljao njegov otac.

Foto: Profimedia
Sin nekadašnjeg reprezentativca rukometne reprezentacije Hrvatske Danijela Grgića, Marko, ističe da on nema nikakve veze sa državom za koju je igrao njegov otac.
- Ne sećam se da su se raspitivali u Hrvatskoj za mene. I pre sam rekao da sam oduvek želeo da igram samo za Nemačku. Ne govorim ni hrvatski jezik, odrastao sam u Nemačkoj i osećam da ovde pripadam. Bila je to jednostavna odluka - rekao je Marko.
Grgić je do sad na prvenstvu postigao 20 golova na šest odigranih mečeva.
Nemci su u četvrtfinalu Svetskog prvenstva, a igraju protiv neugodnog Portugala.
BONUS VIDEO: Neviđeni detalji sa dočeka srpskih olimpijaca u Beogradu
Preporučujemo

USTAŠKI PIR: Hrvati (opet) zgrozili svet, ovakav skandal se ne pamti (VIDEO)
28. 01. 2025. u 18:04

FUDBALSKA DETONACIJA! Spremite se za svetski rekord - transfer od 300 miliona evra!
28. 01. 2025. u 12:35

SITI JE DOMINANTNO IZGLEDAO NA PREMIJERI, ALI: Ako neko zna kako se igra protiv "građana" to su uvek neugodni "pevci"
SUBOTNjI program Premijer lige započeće obračun timova koji nam uvek donesu zanimljivu utakmicu kada se sastanu, Mančester sitija i Totenhema koji se sastaju na "Etihadu" (13.30).
23. 08. 2025. u 07:20

KRISTIJANO RONALDO POSTAO MUSLIMAN?! Da li će da promeni i ime?
Kristijano Ronaldo, jedan od najboljih fudbalera svih vremena, iznenadio je mnoge svojim ponašanjem na poslednjoj utakmici.
24. 08. 2025. u 20:01

POREKLO ILIĆA - POD ISTRAGOM: Unajmljen čovek iz Ljiga, umešana i crkva "Hoću da znam ko sam i šta sam"
FOLK pevač Miroslav Ilić nedavno je govorio o svom poreklu i otkrio zbog čega nije želeo da se o njegovom životu snimi film.
24. 08. 2025. u 11:31
Komentari (0)