BRONZA I LIČNI REKORD LUKE STOJKOVA: Mladi atletičar iz Zrenjanina osvojio medalju
NA dvoranskom Prvenstvu Srbije u Beogradu za starije pionire, mladi atletičar Proletera iz Zrenjanina, Luka Stojkov doneo je klubu sa obala Begeja, novu medalju, kao priznanje za vredan i savestan
Stojkov je uz novi lični rekord osvojio treće mesto i bronzanu medalju u trci na 800 metara rezultatom 2 :12,04.
Pavle Borovčanin je bio peti u trci na 300m, Valentina Gavrilović u trci na 800 metara osma, a Milan Došlo je odlično istrčao trku na dve hiljade metara, uz novi lični rekord 7:19,03 i osvojeno treće mesto.
- Čestitke svim učesnicima, velika borba i kvalitet takmičara, doprineli su da svi kraj atletske staze uživaju u čarima kraljice, a Luka Stojkov je potvrdio da Zrenjanin nastavlja nisku sjajnih atletičara - naglasio je Mladen Grujić, trener Proletera.
KAŽI ŽIKI: Umetnicu iz Srbije pozvali u Vatikan, a onda joj postavili uvredljivo pitanje (VIDEO)
KAŽI ŽIKI: Umetnicu iz Srbije pozvali u Vatikan, a onda joj postavili uvredljivo pitanje
10. 02. 2025. u 12:41
HRVATSKA STREPI ZBOG ISTINE: Zdavrko Mamić hitno sazvao konferenciju za štampu
Čuveni Zdravko Mamić, dugo godina "alfa i omega" FK Dinamo Zagreb, jedan je od najuspšenijih fudbalskih biznismena u Evropi kada se uzme u obzir neverovatan broj ogromnih transfera iz "modrih" u Evropske klubova, ali ga hrvatsko pravosuđe sada tereti da je oštetio državni budžet, zbog čega se on skriva u Bosni i Hercegovini. A odande, iz BiH, on najavljuje novi potres.
10. 02. 2025. u 17:44
DONČIĆEVO POREKLO: Njegov deda Srbobran rođen je na KiM
LUKA Dončić jedan je od najboljih košarkaša planete. Momak koji iz dana u dan fascinira ljubitelje košarke je Srbin po ocu, i ne krije koliko je privržen našoj zemlji, a trenutno je u centru pažnje zbog prelaska u Lejkerse.
10. 02. 2025. u 12:44
Komentari (0)