SVAKA LOPTA PRESUDNA: U Kragujevcu će se sutra odigrati finale Kupa Srbije za odbojkašice i odbojkaše

Slobodan Krstović

21. 02. 2025. u 21:23

SVE je spremno za spektakl u Kragujevcu. U nedelju će se za pehar, namenjen pobedniku Kupa Srbije, prvo od 16.30 časova boriti odbojkašice Železničara i TENT-a, a od 19.00 igrači Radničkog i Partizana.

СВАКА ЛОПТА ПРЕСУДНА: У Крагујевцу ће се сутра одиграти финале Купа Србије за одбојкашице и одбојкаше

CEV (ilustracija)

U duelu dama očekuje se neizvestan duel. Trenutno je u boljoj formi Železničar, dok je TENT blistao u Evropi. Obrenovčanke još nisu trijumfovale u Kupu, dok su Lajkovčanke tri puta bile pobednice, poslednji put 2019. godine.

- Naša ambicija je da u finalu, kao i u Ligi šampiona, ispišemo istoriju, prvi put osvojimo Kup. Očekuje nas težak i neizvestan meč, ali se nadamo da ćemo pehar doneti u Obrenovac - ističe kapitenka TENT-a Danijela Andrić.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Stefana Pakić, kapitenka Železničara podvlači da su šanse podjednake zbog neutralnog terena:

- Obe ekipe su izuzetno mlade. Najbitnije je da budemo zdrave i da pokažemo šta znamo.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Kod muškaraca Radnički ima blagu prednost zbog domaćeg terena. Kragujevčani na drugi trofej čekaju 17 godina. Za razliku od domaćina, crno-beli su poslednji put trijumfovali pre dve godine i sutra jure deseti trofej.

- Naša želja je da budemo zdravi i da odigramo najbolje što možemo. Moramo i mentalno da se pripremimo kako bi na pravi način izneli finale - podvlači kapiten Šumadinaca Ivan Kostić.

Vođa crno-belih Milija Mrdak očekuje lepu utakmicu i pune tribine:

- Voleo bih da bude makar pet setova, pa neka na kraju pobedi bolji. Spremamo se, ostvarili smo cilj za ovu sezonu, ali nećemo stati. Potrudićemo se da se pokažemo u najboljem svetlu i podignemo trofej.

SPEC.VN

NA Fejsbuk stranici OSS ishod finala prognozirala je i veštačka inteligenija, koja predviđa da će trofej da osvoje TENT i Radnički, uz opasku da očekuje neizvesne duele, naročito kod devojaka tako da se ne isključuje i drugačiji ishod.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IZDAO RUSIJU I ODABRAO ALBANIJU: Ovo mu se desilo kada je od Rusa primao zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu (VIDEO)

IZDAO RUSIJU I ODABRAO ALBANIJU: Ovo mu se desilo kada je od Rusa primao zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu (VIDEO)

Svaki čovek je rođen slobodan i jednak u dostojanstvu i pravima. Tim rečima počinje Univerzalna deklaracija o ljudskim pravima, ali... kada osoba za tom slobodom posegne, može da računa da se to nekome neće svideti. Šta će potom biti, zavisi od obe strane. Pred vama je priča upravo o onom trenutku "nekome se to nije svidelo".

10. 04. 2025. u 20:44

VANREDNO STANJE U SLOVAČKOJ: Masovne likvidacije grla, leševe bacaju u jame i zalivaju krečom - niču stočna groblja širom zemlje

VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Masovne likvidacije grla, leševe bacaju u jame i zalivaju krečom - niču stočna groblja širom zemlje

"UKOLIKO bi došlo do novog izbijanja, bilo bi neophodno ponovo definisati zone ograničenja u radijusu do 10 kilometara. To bi značilo ne samo testiranje skoro više od 120.000 grla stoke, povećan rizik daljeg širenja zaraze, pooštravanje veterinarskih mera i značajna ograničenja stavljanja proizvoda u promet, već i da se ne preduzimaju mere koje su iznad svih neophodnih mera porekla sa farmi."

11. 04. 2025. u 15:23

Komentari (0)

OMRAŽENI SUDIJA ZAVRŠAVA KARIJERU: Čovek koji je oštetio Srbiju na Mundijalu u Rusiji rekao - kraj