IVANIĆ CRNO-BELI: Rukometni klub Partizan potpisao trogodišnji ugovor sa mladim pivotmenom iz Obilića

RUKOMETAŠI Partizana su iz dana u dan sve jači. Crno-beli su danas saopštili da su doveli i osmo pojačanje, pivotmena Petra Ivanića (20) iz Obilića. Ugovor je potpisan na tri godine.

ИВАНИЋ ЦРНО-БЕЛИ: Рукометни клуб Партизан потписао трогодишњи уговор са младим пивотменом из Обилића

Foto: Profimedia

Pre Ivanića novi šampion Srbije angažovao je i: Rumune Livia Čabu, Gabriela Iliea, Vladimira Jevtića, Strahinju Stankovića, Marka Nikolića, Rusa Sergeja Ivanova i Andreja Trnavca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

SPEKTAKL NA MUNDIJALU! Obračun bivših svetskih šampiona odlučuje ko će proći dalje u nokaut fazu!