NOVI BEOGRAD JURI ELITU: Vaterpolisti Novog Beograda saznali rivale u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a Crvene zvezde za Evrokup
TEŽAK put čeka naše vaterpolo klubove na putu ka završnici Lige šampiona i Evrokupa. U najjačem takmičenju vicešampion Srbije i Evrope, Novi Beograd domaćin je kvalifikacione grupe, a za prvo i drugo mesto, koja vode u elitu, boriće se od 19. eo 21. septembra sa Primorcem (Nemanja Vico), rumunskom Steauom (novi trener je Đorđe Filipović, koji je godinama bio pomoćnik stratezima "vukova") i francuskim Paj d'Eksom.

Foto: N.Paraušić
Ukoliko Novobeograđane osvoje prvo mesto igraće u grupi B sa braniocem titule Ferencvarošem (Dušan Mandić), Ordeom i drugoplasiranom ekipom iz grupe C (Breša, Vuljagmeni ili Mladost). U slučaju da "vukovi" budu drugi biće u grupi sa Pro Rekom, hercegnovskim Jadranom(Đorđe Lazić) i Jadranom iz Splita.
Šampion Radnički direktno je izborio grupnu fazu, a žreb u Zagrebu, poslao ga je u grupu A, gde će igrati sa Olimpijakosom i pobednicima grupa B (Sabadelj, Vašaš, Špandau 04) i C (Breša, Vuljagmeni, Mladost).
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Prvo kolo grupne faze Lige šampiona igra se 14. i 15. oktobra, a šesto 10. i 11. februara iduće godine. Prve dve ekipe plasiraće se u jednu od dve četvrtfinalne grupe. Fajnal for je i iduće godine na Malti.
U Evrokupu vaterpolisti Crvene zvezde će od 3. do 5. oktobra igrati u kvalifikacionoj grupi B, gde će osim sa domaćinom francuskim Monpeljeom i italijanski Trstom igrati i sa trećom ekipom iz kvalifikacione grupe C za Ligu šampiona (Breša, Vuljagmeni, Mladost). Osvoje li prvo mesto igraće u grupi B ligaškog dela sa Dinamom iz Bukureštva, Braselenom i trećom najbolje drugoplasiranom ekipom iz kvalifikacija.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Šapčani su se kao treći u prvenstvu Srbije direktno plasirali u grupnu fazu i igraće u grupi D sa Savonom, pobednikom grupe A (Apolon, De Zan, Sport Menadžmet, trećom ekipom iz grupe B iz kvalifikacija za Ligu šampiona) i drugom najbolje drugoplasiranom ekipom iz kvalifikacija.
Prvo kolo grupne faze Evrokupa igra se 16. oktobra.

IMA LI MILOJEVIĆ NOVOG KECA U RUKAVU: Zvezda igra za peti ulazak u Ligu šampiona
SRPSKI šampion Crvena zvezda je na korak od trećeg uzastopnog plasmana u Ligu šampiona, a na putu stoji nezgodni kiparski šampion Pafos.
19. 08. 2025. u 07:00

SVET TENISA GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo saopštio Ju-Es open!
Najnovije vesti iz tenisa su - spektakularne.
18. 08. 2025. u 12:13

RAZVOD ANI TEŠKO PAO: Jedna fotografija je dokaz koliko PATI
NEKADAŠNjA teniserka Ana Ivanović, uhvaćena je na plaži u opuštenom izdanju, ali ono što je svima zapalo za oko jeste izbor knjige koju je držala u rukama.
18. 08. 2025. u 07:20
Komentari (0)