VRATIO SE JOVANOVIĆ: Iskusni golman ponovo će čuvati mrežu kragujevačkog Radničkog
SVUDA pođi, kući dođi. Iskusni golman Ognjen Jovanović (29) ponovo će čuvati gol matičnog kluba, kragujevačkog Radničkog. Jovanović je još kao 12-godišnjak stao na gol "crvenih đavola". Branio je za Metalac, Moravu, Zlatar, Negotin i sarajevsku Slaviju. Ugovor je potpisan na godinu dana.
spd radnički
- Drago mi je da se vraćam u svoj klub posle jedne sezone pauze zbog povrede i operacije. Želeo bih da se zahvalim upravi kluba na ukazanom poverenju. Nadam se da ću to poverenje opravdati na terenu i pomoći ekipi da izbori što bolji plasman ove sezone. Iskoristio bih priliku da se zahvalim mom kondicionom treneru Alekandru Đuriću i fit centru koji su proteklih godinu dana radili na mom oporavku i povratku na teren, veliko hvala na vrhunski odrađenom oporavku - kaže Jovanović.
Preporučujemo
"DELIJE" ĆE OVO ODUŠEVITI: Zvezda promenila dres za Valensiju (FOTO)
21. 11. 2025. u 17:26
VELIKI PROBLEM ZA ARSENAL: Povredio se jedan od najboljih igrača tima iz Londona
21. 11. 2025. u 17:11
CRNO-BELI ŽELE TRIJUMF PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Fener ima niz od šest pobeda
PARTIZAN će u dvanaestom kolu Evrolige ugostiti Fenerbahče.
21. 11. 2025. u 09:18
AMERI U ŠOKU: Ne mogu da veruju da je Nikola Jokić ovo uradio! Ovo je, prosto, nezamislivo!
Nikola Jokić je, zaista, najbolji košarkaš na svetu, a najnovije vesti iz NBA lige ne samo da to potvrđuju, već svedoče o tome da se ovakav igrač - nikada dosad nije pojavio pod obručima.
20. 11. 2025. u 19:40
SVEŠTENIK ŠOKIRAO HRVATSKU: Iza oltara skrivao mračnu tajnu
U MALOM mestu kraj Benkovca u Hrvatskoj župljane je najpre šokiralo privođenje župnika, a onda i nepravomoćna presuda za više kaznenih dela iz domene dečje pornografije i seksualnog iskorišćavanja maloletnika.
21. 11. 2025. u 13:24
Komentari (0)